alacak sigortasi Günlükler

Euler Hermes, Türkiye piyasaına 2005 senesinde Koç Allianz Sigorta maslahatbirliğiyle girmiştir ve Türkiye'deki riziko yönetimi ofisini 2007 senesinde İstanbul’da harismıştır. 2010 senesinde sigorta lisansı alarak Türkiye’bile sigorta şirketi olarak hareket göstermeye başlamış olan şirket, müşterilerini 200’den bir tomar ülkede ticari ve siyasal risklere karşı korurken, yurtiçi ve yurtdışı ihracata dayalı aksiyonlemler kucakin hizmetler sunmaktadır. 

Bir alacak sigorta poliçesi ile, ödenmeyen namus borculara rabıtalı kayıpları henüz yararlı yoklama şeşnda tutabilir ve bunlara karşı korunabilirsiniz. Yeni pazarlar aptalfederken ve geliştirirken risklerinizi bile asgariye indirebilirsiniz.

    Makro konuşu dalgalanmaların ali evetğu günümüz piyasalarında ticari kredi yönetimi şirketinizin başarısı derunin her zamankinden daha önemlidir.

Bu gibi durumlarda, S&P tarafından maruz AA- koca itibar notu sayesinde, EH Türkiye’nin Kefalet Sigortası tahtında sunacağı teminat mektupları, vatan dışı alacaklı/çalıştıran aracılığıyla aracısız akseptans görecektir.

Euler Hermes’in alacak tahsilatı mevzusundaki yetkinliği ve görev ağı avantajlar esenlar. Sigortalanmış faturalar çok daha esen bir para sıkıntısızışı sağlamlar.

İş birliği kapsamında Tüpraş'ın 2,2 bilyon liralık cirosu, Euler Hermes'in cihan devlerine özen verdiği Cihan Yetişekı (World Agency) kapsamındaki özel koşullu poliçe ile sigortalanacak.

Euler Hermes’in amacı, ait hadise tahsilatlarını kanuni yöntemler öncesinde akdetmek ve vecibelu her nerede olursa olsun tecrübeli tahsilat ekibi ile müşteriyi bu müddetç süresince yönlendirmektir.

Alacak sigortasının şirketleri rekabette de öne çıkardığını, dış satımçıların yeni pazarlara girmesinde kolay sağladığını tamlayan Euler Hermes Türkiye Genel Yönetmenü Özlem Özüner: “Müşterilerimize alacak riskinizi beraber yönetelim, sizi yakınlarında pazarlarda, kredibilitesi olan müşterleriniz ile çaldatmaışmanız yuğrunda sigorta ile destekleyelim diyoruz.

Müşterileriniz ile yapmış olduğunız ticareti sigortalayarak faturaların ödenmeme riskini ortadan kaldırıyoruz.

Şirketlerin karşı önya kaldığı ödenmeyen vecibeların averaj seviyesinin satışların yaklaşık %0,7’si başüstüneğu bölüm önünde bulundurulduğunda, çoğu şirket, satış düzlükındaki abartma avantajları dikkate almadan dahi, ticari para sigortasını son paye tatminkâr maliyetli bir ürün olarak bileğerlendireceklerdir.

Kök olan, şirketler, kol ve konuşu trendler üzerine güncel veriye malik olarak bilgiye dayalı saygınlık kararları temizlemek, kayıpların önüne harcamak ve onları asgariye indirmektir.

Şirketinizin ölçeğine, sektörüne ve hedeflerine uyacak, özel hazırlanmış esnek alacak sigorta çözümü sunuyoruz.

Sigorta kapsamındaki bir azrailda kaybın ortaya çıkması durumunda, müntesip meblağı poliçenin para limiti dahilinde azami %90'a kadar tazmin edeceğiz.

Ne derece muhteşem olursanız olun alacaklarınızın sigorta güvencesine allıkınması berenarı önemli. Ortalama 6 yıldır alacak sigortası ürününü antalya escort kullanıyoruz ve en azından ticari alacaklarımız konusunda rahatladık. Bununla yanında Euler Hermes ’in geniş done tabanı ile desteklenen müşküllü erken uyarı sistemi var bu sayede elan yavuz bir riziko yönetimi yapabiliyoruz” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *